Kask ochronny do nauki chodzenia

Nowy

  • niezbędny podczas nauki raczkowania i chodzenia
  • wykonany z wytrzymałego, amortyzującego materiału
  • wyjątkowo lekki i przewiewny
  • uniwersalny rozmiar
  • dostępny w wielu kolorach
  • fabrycznie nowy
  • cena za 1 szt.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

40,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Kask ochroni głowę każdego dziecka przez uderzeniami, guzami czy rozcięciami skóry w trakcie nauki raczkowania i chodzenia. Kask powinien znajdować się na głowie każdego małego szkraba!

Ochraniacz zapewnia ochronę głowy podczas chodzenia czy zabawy, a w przypadku ewentualnego uderzenia amortyzuje jego siłę chroniąc tym samym delikatną skórę głowy. Kask gwarantuje dziecku maksimum bezpieczeństwa a jego opiekunowi spokój i poczucie zapewnienia dziecku odpowiedniej ochrony.

Kask został wykonany z wysokiej jakości materiału o zwiększonej odporności na rozerwanie oraz brudzenie. Wewnątrz kasku wszyty został materiał amortyzujący uderzenia. Wewnętrzna strona kasku została wyściełana tkaniną bawełnianą zapewniającą komfort noszenia oraz zapobiegającą poceniu się skóry głowy. W razie potrzeby kask można wyprać.

Kask jest ultralekki - waga nie przekracza 100 gram, dzięki czemu dziecko zapomina o dodatkowej ochronie głowy, a sam produkt nie powoduje zmęczenia mięśni szyi.

Kask posiada uniwersalny rozmiar, zatem może być wykorzystywany przez większość dzieci. Sugerowany obwód głowy dziecka to od 45 cm do 55 cm. Rozmiar kasku można regulować za pomocą mocnych rzepów. Ochraniacz wyposażony jest w zapięcie pod brodą wykonaną z miękkiego paska rzepowego (nie drapiącego i kaleczącego skóry dziecka).

Produkt najwyższej jakości. Polski producent.

Kask ochronny występuje w wielu kolorach.

Ten produkt sprzedajemy jako „MIX KOLORÓW”. Oznacza, to że możesz wybrać interesujący Cię kolor, jednak w przypadku chwilowego braku danego wzoru (lub nie wybrania koloru) zastrzegamy prawo do wysłania produktu w losowo wybranym kolorze.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty, które mogą Cię zainteresować: