Nosidełko dla dziecka

Nowy

  • wykonane z wytrzymałego materiału
  • bezpieczne i solidne
  • oddychający i usztywniony materiał
  • kolor do wyboru
  • regulowane szelki
  • fabrycznie nowe
  • cena za 1 szt.

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

35,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Solidne i bezpieczne nosidełko dla dzieci, wykonane z grubego, usztywnionego materiału. Nosidełko "Baby Carriers" zostało zaprojektowane w taki sposób aby zapewnić maksimum wygody i komfortu opiekunowi oraz pełne poczucie bezpieczeństwa dziecku.

Dzięki nosidełku opiekun jest w stanie wykonywać wszelkie czynności domowe, wychodzić na spacer czy robić zakupy bez ciągłego zwracania uwagi na dziecko. Jednocześnie dziecku zapewniane jest poczucie bliskości niezbędne do jego prawidłowego rozwoju.

Samo założenie nosidełka jest niezwykle proste - zajmuje nie więcej jak minutę i nie jest wymagana pomoc ze strony innej osoby. Nosidełko jest przeznaczone dla dzieci o wadze od około 3,5 kg do 12 kg. Idealne dla dzieci w wieku 4-12 miesięcy.

Dzięki regulowanym szelkom możliwe jest dostosowanie nosidełka do własnych potrzeb. Dziecko może być umieszczone zarówno twarzą do opiekuna jak i twarzą skierowaną na zewnątrz. Istnieje także możliwość założenia szelek na plecy i noszenia dziecka jak plecaka.

Nosidełko posiada usztywnioną cześć pod kark i główkę dziecka. Pod pupą znajduje się natomiast miękka wkładka wpinana na rzep - zapewnia to odpowiedni komfort dziecku, a w razie potrzeby wkładkę można łatwo odpiąć i wyprać.

Ten produkt sprzedajemy jako „LOSOWY MIX KOLORÓW”.
Oznacza, to że możesz wybrać interesujący Cię kolor, jednak w przypadku chwilowego braku danego wzoru (lub nie wybrania koloru) zastrzegamy prawo do wysłania produktu w losowo wybranym kolorze.

Nosidełko jest łatwe w czyszczeniu. Można jest prać ręcznie.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty, które mogą Cię zainteresować: