Lokalizator dziecka bluetooth

C37

Nowy

 • lokalizator Bluetooth
 • z bezpłatną aplikacją na smartfon
 • w formie małego breloka
 • obustronny alarm: brelok - smartfon
 • fabrycznie nowy
 • cena za 1 szt.

Więcej szczegółów

16,90 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Praktyczny lokalizator, który zapewni bezpieczeństwo Twojemu dziecku w najbardziej zatłoczonych miejscach.
Wystarczy połączyć lokalizator ze smarfonem, a smarfon wyda sygnał dźwiękowy gdy obydwa urządzenia oddalą się od siebie poza zasięg Bluetooth. Zasięg bluetooth w smartfonach na otwartej przestrzeni wynosi do 25 metrów.

Lokalizator sprawdzi się zatem na niedużych obszarach, w których panuje duży tłok - centra handlowe, sklepy, plaże, festyny, koncerty itp.

Lokalizator możemy umieścić w kieszeni dziecka, a gdy to oddali się poza obszar działania Bluetooth w smartfonie włączy się alarm.

Lokalizator posiada obustronną funkcję alarmu. Gdy w aplikacji zainstalowanej na smartfonie uruchomimy opcję przywoływania - to sygnał dźwiękowy rozlegnie się w lokalizatorze. Funkcja działa także w drugą stronę - dziecko może przywołać rodzica jeśli straci go z obrębu wzroku, w polu działania Bluetooth. Wystarczy że naciśnie dwukrotnie na breloku przycisk a w smarfonie rozlegnie się sygnał dźwiękowy.

Urządzenie i aplikacja posiadają funkcję "Lost history", która w przypadku przerwania połączenia pomiędzy telefonem a lokalizatorem oznaczy na mapie czas i miejsce ostatniej znanej pozycji.

Lokalizator posiada także szereg innych zastosowań ułatwiających życie:

 • lokalizator kluczy (możesz przypiąć brelok do kluczy lub dowolnego innego przedmiotu, a aplikacja pozwoli w łatwy sposób na odnalezienie zagubionej rzeczy)
 • lokalizator zwierzęcia (możesz przypiąć brelok do obroży psa)
 • odnalezienie samochodu na parkingu (lokalizator posiada funkcję Location List, która pomaga w odnalezieniu samochodu lub konkretnego miejsca. Przed wyjściem z samochodu naciskamy przycisk na breloku, a na mapie zostanie zapisana lokalizacja. Zostawiamy brelok w samochodzie a po powrocie z zakupów możemy bez problemu namierzyć nasze auto za pomocą mapy dostępnej w darmowej aplikacji np. iTracing)
 • spust migawki (smartfon samoczynnie wykona zdjęcie bądź serię zdjęć po naciśnięciu przycisku na breloku)
 • dyktafon (brelok po podwójnym naciśnięciu pozwala na włączenie dyktafonu w naszym smartfonie)


Ze smartfonem można połączyć kilka lokalizatorów na raz.

Urządzenie współpracuje z systemami Android oraz iOS za pomocą technologii Bluetooth 4.0
Lokalizator współpracuje ze smartfonami z systemem Android (wersja 4.2.3 i wyższe) oraz iOS (oprócz wersji 9).

Lokalizator współpracuje z wieloma bezpłatnymi aplikacjami. Przykładowa aplikacja - iTracing jest to pobrania bezpłatnie w sklepie Play (Android) oraz AppStore (iOS). Produkt występuje w kolorze czarnym i białym (wysyłane losowo).

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty, które mogą Cię zainteresować: