Smycz dla dziecka (sprężynka)

Nowy

  • linka na nadgarstek dziecka
  • wygodna rzepowa regulacja
  • elastyczna sprężynka
  • 2 kolory do wyboru
  • fabrycznie nowa
  • cena za 1 szt.

Więcej szczegółów

21,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Praktyczna opaska zakładana na nadgarstek dziecka zapewnia mu maksimum bezpieczeństwa np. podczas spacerów. Dzięki "smyczy" utrzymasz dziecko zawsze blisko siebie.

Opaska ma możliwość regulacji o dopasowania do nadgarstka zarówno dziecka jak i opiekuna. Opaska posiada wewnątrz miękki i delikatny dla skóry materiał.

Szczególnie polecana dla rodziców opiekujących się jednocześnie dwójką dzieci - gdy jedno z dzieci siedzi wygodnie w wózku drugie może być bezpiecznie prowadzone tuż obok. Zalety linki na nadgarstek docenią także rodzice niesfornych szkrabów, które w najmniej przewidzianym momencie próbują w szybki sposób oddalić się od opiekuna.

Smycz wykonana z wytrzymałego materiału. Oferowane przez nas opaski wewnątrz plastikowego oplotu sprężyny posiadają stalową linkę! Dzięki czemu nie jest możliwe aby dziecko przerwało sprężynkę.

Produkt występuje 2 kolorach - niebieskim i pomarańczowym.

Ten produkt sprzedajemy jako „MIX KOLORÓW”. Oznacza, to że możesz wybrać interesujący Cię kolor, jednak w przypadku chwilowego braku danego wzoru (lub nie wybrania koloru) zastrzegamy prawo do wysłania produktu w losowo wybranym kolorze.

Cena za 1 szt.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty, które mogą Cię zainteresować: