Osłonki na boki łóżeczka przed ząbkowaniem 140 cm - 2 szt.

ZS15

Nowy

  • komplet nakładek ochronnych
  • zabezpieczają łóżeczko przed gryzieniem
  • uniwersalny rozmiar
  • długość 140 cm
  • produkt z atestem
  • cena za komplet 2 szt. nakładek

Więcej szczegółów

39,00 zł

Dodaj do listy życzeń

Więcej informacji

Zadbaj o zdrowie i bezpieczeństwo swojego dziecka - zamontuj na łóżeczku "szkraba" nakładki ochronne.

Zestaw praktycznych nakładek (z atestem) na boki łóżeczka, zapobiegających dziecku gryzienie elementów łóżka. Szczególnie polecane podczas ząbkowania. Dzięki nakładkom dziecko nie porani sobie delikatnych dziąseł i jednocześnie będzie chronione przed działaniem szkodliwych związków zawartych w farbach i lakierach stosowanych przy produkcji łóżeczek.

Nakładki wykonane są z wytrzymałego bezbarwnego tworzywa. Pasują na większość łóżeczek, których szerokość krawędzi wynosi do ok 25 mm.

Prosty montaż - nie są wymagane żadne narzędzia, kleje czy wkręty. Osłonki montuje się wcisk, a dzięki elastycznemu tworzywu z jakiego zostały wykonane dostosowują się do szerokości listwy na jaką zostały nałożone. Końce nakładek są podgięte na całej długości, co utrudnia dziecku samodzielne zdjęcie nakładki z boku łóżeczka.

Oferowane przez nas nakładki posiadają stosowny ATEST BEZPIECZEŃSTWA - są w pełni bezpieczne dla dzieci. Produkt jest zgodny z normą PN-EN 71-3:2013-07 („Bezpieczeństwo zabawek Część 3: Migracja określonych pierwiastków”) i spełnia restrykcyjne normy w zakresie zawartości ftalanów i kadmu oraz migracji określonych pierwiastków.

Długość osłonek to 140 cm (w przypadku potrzeby osłonkę można samodzielnie przyciąć).

Cena dotyczy kompletu 2 szt. nakładek.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

30 Inne produkty, które mogą Cię zainteresować: